خدمات

خدمات

طراحی وبسایت

یکی از راههای سبقت گرفتن برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ در تجارت الکترونیک، ایجاد وب سایت با طراحی مناسب است. استراتژی های طراحی سایت تأثیر بسیار شدیدی در گرفتن تصمیمات مربوط به خرید و فروش و تعاملات تجاری در کسب و کارهای کوچک و بزرگ دارد.

طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای تجارت آنلاین تبدیل شده و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار،  امروزه یک امر ضروری به نظر می رسد. ضمن اینکه اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با استفاده از مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه کاربران قرار گرفته اند.

خدمات سئو

سئو برای بازاریابی و تجارت امروز یک نیاز مهم محسوب می‌شود. یکی از جنبه‌های مهم سئو، سازگار کردن وب‌سایت شما با فهم کاربران و منطق موتورهای جستجو است.انجام سئو و بهینه سازی سایت، به موتورهای جستجو کمک می‌کند تا موضوع و اهمیت هر صفحه و کیفیت آن را بهتر متوجه شوند.

تولید محتوا

تولید محتوا به معنای ارائه اطلاعات مخصوص در رسانه‌های دیجیتال است تا کاربران بتوانند به راحتی مطالبی که می‌خواهند را جست و جو کرده و در نهایت در رسانه ارائه دهنده، آن را بیابند.

خدمات پیام کوتاه

بی شک ارسال پیام کوتاه با ویژگی های منحصر بفرد خود نقش بسزائی در ترویج و گسترش کسب و کارتان داشته و دارد.

خدمات میزبانی وب

میزبانی وب یا خدمات هاستینگ، سرویس مناسبی است که وبسایت شما را در دسترس کاربران قرار می دهد تا وبسایت شما توسط دیگران در اینترنت دیده شود.